Mateusz Mastalerz

Jestem z wykształcenia saksofonistą i polonistą/kulturoznawcą. Przez lata zajmowałem się marketingiem w nowych mediach. Pracowałem dla firm z wielu branż, od nowych technologii przez marketing aż po lotnictwo. 

Obecnie zajmuje się copywritingiem, stawiając na wysoką jakość stylu, który dostosowuje do charakteru danej marki oraz przyjętej strategii. Moje teksty są rzetelne i poparte starannym researchem.  

Tworzę także strategie content marketingowe dla firm, ponieważ jestem przekonany, że działania tego typu muszą być przemyślane i starannie zaplanowane.  Moim zdaniem nie można także ograniczać się do jednego kanału komunikacji, dlatego w swoich strategiach uwzględniam różne rodzaje contentu oraz wszystkie odpowiednie dla danej marki media elektroniczne.

Po godzinach komponuję, śpiewam i produkuję muzykę, którą można określić mianem indie. Gdy się zmęczę, piszę. Składa się to na prozę, którą mogę dopowiedzieć to, czego nie powiedziałem za pomocą muzyki.

Sam jestem obecny w mediach społecznościowych, szczególnie na moim ulubionym Instagramie. Uwielbiam robić zdjęcia, dokumentując życie, które spędzam w małej, górskiej wsi.

Znajdziesz mnie na: